Dlaczego my?

W Home Point Nieruchomości, naszą misją jest przestrzeganie najwyższych standardów uczciwości, odpowiedzialności i zaufania na każdym kroku.

Naszym celem jest, aby zawsze działać w interesie naszych klientów, pomagając im znaleźć nieruchomość odpowiadającą ich potrzebom, mieszczącą się w ich budżecie i mogącą przynieść im długoterminową wartość w przyszłości.

Ciągle staramy się robić rzeczy lepiej i iść o krok dalej. Staramy się przewyższać oczekiwania naszych klientów. Jeśli chcesz skorzystać z naszej wiedzy, opieki i zaangażowania, skontaktuj się z nami już dziś.Należymy do


Poznaj opinie naszych klientów

Pani Beata

Bardzo, ale to BARDZO polecam pania Malgorzte Kowalska, ktora pomogla nam sprzedac mieszkanie. Oto moje oceny: Zaangazowanie 110% Profesjonalizm 110% Skuteczny styl negocjacjii 110% Szybka sprzedaz 110% Staly kontakt (odbiera telefony lub oddzwania natychmiast) 110% Wytlumaczenie procesu sprzedazy i niezbednej dokumentacji 110% Pomoc we WSZYSTKICH formalnosciach 110% Doprowadzenie sprawy do konca z dokladnoscia i prcecyzja 110% Pani Malgosia zawsze dostosowywuje sie do potrzeb klijeta i upraszcza proces sprzedazy 110% Wsparcie psychiczne 110% Humor i wspaniale rozmowy 1 milion% Jak widac, ja jestem ogromnie zadowolona ze wspolpracy z pania Malgosia. Nie potrafie znalesc nic negatywnego. To jest osoba ktora wklada wiecej niz 100% w swoja prace. To jest osoba ktora dba o dobro klijeta i oferuje wsparcie ktorego nie wyobrazalam sobie w swiecie biznesu. Dziekuje za wszystko pani Malgosiu!!!!!

Pani Ola

Z całego serca polecam współpracę z Homepoint- niezwykle pomocna Pani Magda Wójcik zamieniła udrękę w poszukiwaniu mieszkania, na miły, sprawny proces, który finalnie przyniósł mi super lokum na dłuższy czas. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, stały kontakt i pomoc w każdym detalu przy trudnych decyzjach. Szczerze polecam.

Pani Sophie

Bardzo miło, życzliwie i profesjonalnie !! Polecam 🙂

Pan Michał

Sprawna i profesjonalna pomoc w zawarciu umowy najmu. Polecam 😉

Pani Agnieszka

Polecam z całego serca. Dzięki Pani Magdzie i jej nie ocenionionej pomocy sprzedałam mieszkanie w cenie dużo wyższej niż się spodziewałam i w bardzo krótkim czasie. Wszystkie rady takie jak odświeżenie mieszkania czy organizacja dnia otwartego okazały się strzałem w dziesiątkę. Wszystkie ustalenia, przygotowanie umów, dokumentów odbywało się bardzo sprawnie. A teraz najlepsze mieszkanie było sprzedawane zdalnie. Ja jestem z Krakowa. Byłoby mi bardzo trudno być na każde wezwanie. Dlatego podkreślam nieocenioną pomoc, profesjonalizm i zaangażowanie.

Więcej opinii znajdziesz na Google Maps


Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: